О нас

Наша компанія JMA-УКРАЇНА вже більш ніж 20-ти років з гордістю представляє на ринку України компанію ALEJANDRO ALTUNA – JMA, світового лідера у сфері виробництва обладнання та витратних матеріалів для малих і середніх бізнесі по виготовленню дублікатів ключів.

ALEJANDRO-ALTUNA JMA була заснована у 1942му році в м. Мондрагон, Іспанія та на початку 60-х років стала першою на ринку Іспанії.
Підприємства марки JMA випускають більше 1.000.000 бланків ключів на день і на даний момент мають в своєму асортименті 30.000 найменувань. Тому не дивно, що JMA є великим виробником заготовок ключів у світі і номером один в Європі по виробництву ключів-оригіналів.
Крім того, компанія JMA випускає механічні та електронні станки для виготовлення ключів, програматори автомобільних ключів з чіпом, в тому числі і хітів останнього часу – авто -транспондерів TPX1, TPX2, TPX3 (альтернатива емуляторам EHS і EHP фірми Silca).

Заготовки для ключів JMA в Україні

 • найбільший вибір оригінальної та якісної продукції компанії JMA,
 • найнижчі ціни на продукцію іспанського виробництва в Україні,
 • ми допоможемо підібрати практично будь-який ключ виробництва JMA до 95% всіх замків, існуючих на ринку України,
 • ми здійснюємо доставку товару по всій території України в найкоротші терміни.
  якщо Ви все-таки не знайшли те що шукали, то ми забезпечимо оперативну доставку заготовок ключів і обладнання зі складів в Європі.

Наша компания JMA-УКРАИНА уже более 20ти лет с гордостью представляет на рынке Украины компнанию ALEJANDRO ALTUNA –JMA, мирового лидера в сфере изготовления оборудования и расходных материалов для малых и средних бизнесов по изготовлению дубликатов ключей.

ALEJANDRO-ALTUNA JMA была образована в 1942м году в г. Мондрагон, Испания и к началу 60х годов стала первой на рынке Испании.
Заводы марки JMA выпускают более 1.000.000 бланков ключей в день и на данный момент имеют в своем ассортименте 30.000 наименований ,
Поэтому не удивительно, что JMA является крупнейшим производителем заготовок ключей в мире и номер один в Европе по производству ключей-оригиналов.
Также компания JMA выпускает механические и электронные станки для изготовления ключей, программаторы автомобильных ключей с чипом, в том числе хитов продаж последнего времени — автомобильные чипы (транспондеры) TPX1, TPX2, TPX3 (альтернатива эмуляторам EHS и EHP фирмы Silca).

Заготовки для ключей JMA в Украине

 • самый большой выбор оригинальной и качественной продукции компании JMA,
 • самые низкие цены на продукцию испанского производства в Украине,
 • мы поможем подобрать практически любой ключ производства JMA к 95% всех замков, существующих на рынке Украины,
 • мы осуществляем доставку товара по всей территории Украины в кратчайшие сроки.
  если Вы все-таки не нашли то что искали, то мы обеспечим оперативную доставку заготовок ключей и оборудования со складов в Европе.